CONCURS: Ultima zi în care poţi câştiga un iPhone 4!
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Automarket şi Mobil 1 sunt pe cale să aleagă câştigătorul concursului derulat în ultimele două săptămâni. Încă mai ai o şansă, deoarece astăzi (14 octombrie) este ultima zi de concurs concurs în care poţi recunoaşte modelul de care aparţine motorizarea înregistrată.
Concursul Ascultă-ţi motorul cu Mobil 1 s-a derulat pe parcursul a două săptămâni, în zilele lucrătoare. Participanţii au fost provocaţi să recunoască 10 motoare după sunet, fiecare zi urmând să le aducă o şansă în plus la câştigarea marelui premiu al concursului: un iPhone 4. În plus, fiecare dintre cei care răspund la întrebarea zilei au fost înscrişi în tragerea la sorţi pentru premiul zilnic, un măsurător Mobil 1 al presiunii din pneuri. CLICK AICI pentru a vedea câştigătorii manometrelor de presiune în anvelope.
ÎNTREBAREA NUMĂRUL 10: Am tratat cu Mobil 1 motorul unei maşini. Ascultă sunetul şi recunoaşte modelul.
1. Mitsubishi Lancer EVO X
2. Volkswagen Golf GTI
3.
CLICK AICI pentru a asculta sunetul de motor şi pentru a alege varianta corectă!
.
Citeşte şi...
Adauga un comentariu
Ultimele stiri din General
-
Chinezii de la Xiaomi au stabilit un nou record pe Nurburgring. Modelul electric SU7 Ultra este cel mai rapid sedan electric de serie testat vreodată pe legendarul circuit german. (11.06)
-
Presa britanică a anunțat oficial noii prezentatori pentru următorul sezon al emisiunii The Grand Tour. Noua echipă va fi alcătuită din doi canadieni, Thomas Holland și James Engelsman și din britanicul Francis Bourgeois. (04.06)
-
Cea mai nouă machetă LEGO Technic este dedicată modelului Aston Martin Valkyrie. Pachetul conține 707 piese și costă 60 de euro pe continentul european. (02.06)
-
Amenințare directă
-
Prima imagine cu noua generație Audi Q3. Data lansării a fost confirmată
-
Noi imagini cu viitorul BMW iX3: autonomie de 800 km
-
Noul Audi Q5, disponibil acum și în versiuni cu motor hibrid plug-in
-
Noi imagini cu viitorul Mercedes-Benz GLC electric: lansarea, la Salonul Auto din Munchen
Comentarii (3)