Seat Exeo va primi lumini posterioare LED
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
SEAT nu este momentan pregătit pentru un facelift al lui Exeo, însă caută o soluţie pentru a atrage mai mulţi clienţi. Spaniolii au apelat la un detaliu estetic în acest sens, căutând totodată să se adapteze şi cerinţelor pieţei. Este vorba despre lumini LED pentru blocurile optice posterioare, opţiune care vine disponibilă odată cu alegerea luminilor anterioare cu bi-xenon.
Odată cu introducerea LED-urilor, constructorul spaniol va oferi clienţilor săi şi o nouă culoare, un verde Boal, care nu a mai fost regăsit până acum în gama Seat.
Deşi nu a fost confirmat oficial, se zvoneşte că ibericii vor modifica şi scaunele anterioare pentru a face mai mult loc pentru pasagerii de pe locurile din spate. Scaunele faţă vor scădea în dimensiuni fără a afecta însă confortul pasagerilor.
Pachetul de modificări va fi completat de un set de jante cu design revizuit şi de inserţii noi în habitaclu.
via | autoblog
Citeşte şi...
Adauga un comentariu
Modele Seat in Romania
-
Seat Alhambra Preţ: 30.415 - 38.636 €
-
Seat Arona Preţ: 14.270 - 22.579 €
-
Seat Ateca Preţ: n/a - 32.532 €
-
Seat Ibiza Preţ: n/a - 17.893 €
-
Seat Leon facelift Preţ: n/a - 33.864 €
-
Seat Leon ST facelift Preţ: 16.184 - 36.379 €
-
Seat Leon X-Perience facelift Preţ: 24.597 - 28.218 €
-
Seat Toledo (2013-prezent) Preţ: 12.753 - 19.453 €
Ultimele stiri din Modele noi
-
Lamborghini a publicat primele imagini oficiale cu noul Revuelto SV, o versiune mai puternică a modelului exotic. În același timp, Lamborghini anunță și un nou record pe tur stabilit de viitorul model pe circuitul Hockenheimring din Germania. (06.08)
-
Mercedes-AMG a lansat oficial o nouă versiune de bază pentru modelul său electric de performanță AMG GT 4-Door Coupe. Noul model primește un propulsor electric de 544 de cai putere și se alătură celor două versiuni mai puternice, lansate mai devreme în acest an. (06.08)
-
Chinezii de la Leapmotor tocmai au lansat noul A05 pe piața din China. Potrivit informațiilor disponibile în acest moment, acest model va ajunge și în Europa, chiar anul viitor, sub denumirea B03. (06.08)
-
Nissan Qashqai, performanță de cartea recordurilor: 1.980 km cu un singur plin

-
Toyota: generație nouă de baterii pentru modele hibride, din 2027

-
Brabus prezintă noul iaht de lux Ultima 55, dezvoltat împreună cu Sunreef

-
Prețuri noul Audi Q9 în România: start de la 111.600 de euro

-
Ferrari: stocurile sunt sold-out până la finalul lui 2027
















=))))))))))))))))))))))
Sa nu ma intelegeti gresit, imi plac modelele Seat, ba char vreu sa cumpar Leon, dar faza cu Exeo e urata. modelele dezvoltate in comun (Alhambra - Sharan - Galaxy) este o ideie buna, dar nu preluarea celor de 6 ani, daca nu ma insel cand au introus B7.