Anca Marin castiga Dacia Sandero la Gaudeamus
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Marele Premiu acordat prin tombola in cadrul Targului de Carte Gaudeamus 2008, un exemplar Dacia Sandero, a fost castigat de una dintre vizitatoarele evenimentului. Este vorba de Anca Marin, de 35 de ani, licentiata a Facultatii de Comunicare si Relatii Publice din Bucuresti si absolventa a unui master in Marketing.
"Nu am castigat nimic pana acum, nici macar nu am cunoscut pe cineva care sa fi castigat ceva, asa ca mi-a venit greu sa cred ca nu este o gluma cand o doamna m-a sunat si mi-a spus ca am castigat un Dacia Sandero", a spus fericita castigatoare in momentul inmanarii premiului.
In 2008, Dacia a fost pentru a treia oara consecutiv partener al Targului International de Carte Gaudeamus, punand la dispozitia organizatorilor un automobil Dacia Sandero Ambiance, in motorizare MPI de 1.4 litri. Atat in 2006, cat si in 2007, exemplarele Dacia Logan oferite ca mare premiu la Tombola Gaudeamus au fost castigate de doua studente.
via | Dacia
Citeşte şi...
Adauga un comentariu
Modele Dacia in Romania
-
Dacia Dokker Preţ: 9.250 - 14.400 €
-
Dacia Dokker Stepway facelift Preţ: 12.300 - 14.200 €
-
Dacia Dokker Van facelift Preţ: 9.280 - 11.880 €
-
Dacia Duster Preţ: n/a - 18.950 €
-
Dacia Lodgy Preţ: 9.500 - 15.450 €
-
Dacia Lodgy Stepway facelift Preţ: 12.900 - 15.350 €
-
Dacia Logan facelift Preţ: 6.950 - 12.650 €
-
Dacia Logan MCV facelift Preţ: 7.900 - 13.650 €
-
Dacia Logan MCV Stepway Preţ: 12.090 - 13.990 €
-
Dacia Sandero facelift Preţ: 7.150 - 13.300 €
-
Dacia Sandero Stepway 2020 Preţ: n/a €
-
Dacia Sandero Stepway facelift Preţ: 11.200 - 13.600 €
Ultimele stiri din General
-
Toyota va avea un CEO nou începând din această primăvară. Kenta Kon va prelua această funcție și va fi noul CEO al mărcii japoneze din 1 aprilie. Acesta îl va înlocui pe Koji Sato, care va deveni noul vicepreședinte al mărcii. (06.02)
-
Noua siglă ușor restilizată a celor de la BMW, introdusă odată cu lansarea noului iX3, va fi prezentă pe toate modelele mărcii începând din februarie. Noua siglă primește schimbări subtile, printre care culori ușor rearanjate și o textură nouă. (02.02)
-
Porsche a anunțat un nou șef de design și marchează un final de epocă în acest departament. După 22 de ani, Michael Maurer va fi înlocuit de către Tobias Suhlmann, fostul șef de design al celor de la McLaren. (29.01)
-
Mazda CX-5 a atins borna de 5 milioane de exemplare produse

-
BMW: Noua siglă văzută pe iX3 va fi prezentă pe toate modelele din februarie

-
BMW dă startul producției de pre-serie a noului i3

-
Vânzări mașini noi în România: scădere de 33% în prima lună din 2026

-
Maserati MCPura Cielo Frozen Magma: ediție specială unicat













Comentarii (0)