Lancia lanseaza Ypsilon Elle Edition la Geneva
- Printeaza
- Comenteaza
-
Trimite pe:
Lancia va lansa la Geneva seria limitata Elle Edition a modelului Ypsilon. Aceasta este inspirata de revista Elle, una din cele mai cunoscute publicatii dedicate femeilor. Modelul a fost prezentat public anul trecut la Salonul Auto de la Frankfurt. Editia limitata a lui Ypsilon Elle beneficiaza de o serie de caracteristici proprii, cum ar fi o nuanta deosebita si o serie de accente cromate, amplasate pe diferite elemente de caroserie.
Ypsilon Elle Edition a primit o nuanta speciala de roz pentru caroserie, interior din piele si alcantara in doua nuante si detalii cromate, atat la interior cat si la exterior. Un detaliu interesant este inscriptia "Je ne saurais vivre sans elle" ("Nu as sti sa traiesc fara ea/Elle").
Jantele de 16 inch sunt vopsite in aceeasi culoare ca si restul caroseriei, dar cu finisaj mat. Lancia Ypsilon Elle Edition va fi disponibila doar pe cateva piete din Europa. Lancia Ypsilon Elle este vopsita intr-o nuanta metalizata de roz, care beneficiaza de un lac deosebit, care ii confera un finisaj extrem de lucios.
Via | 4wheelsnews.com
Stiri similare
Adauga un comentariu
Modele Lancia in Romania
-
Lancia Delta Preţ: 20.400 - 31.598 €
-
Lancia Thema Preţ: 47.100 €
-
Lancia Ypsilon Preţ: 13.160 - 17.360 €
Ultimele stiri din GENEVA 2010
-
Salonul Auto de la Geneva a marcat lansarea oficiala a modelului Valmet Eva, un vehicul electric provenit din Finlanda, care a fost dezvoltat cu ajutorul Nokia si Navteq. (09.03)
-
Designerii institutului IDEA au dezvaluit la Geneva un concept botezat Sofia, care incearca sa anticipeze un nou model de top in gama Alfa Romeo. (08.03)
-
Casa de tuning Carlsson a prezentat la Geneva primul lor model creat in calitate de constructor auto. Acesta a fost botezat C25 si va fi creat in 25 de unitati. (07.03)
Prețuri mașini noi
-
Audi A5 Sportback facelift Preţ: de la 34.920 €
-
BMW Seria 1 Coupe facelift Preţ: de la 28.334 €
-
BMW Seria 7 Preţ: de la 79.484 €
-
Chevrolet Aveo Sedan Preţ: de la 9.820 €
-
Citroen Berlingo Furgon Preţ: de la 13.850 €
-
Citroen DS4 Preţ: de la 19.890 €
-
Ford Grand C-Max Preţ: de la 19.200 €
-
Ford Kuga Preţ: de la 27.150 €
-
Lancia Ypsilon Preţ: de la 13.160 €
-
Lexus IS Preţ: de la 33.900 €
-
Mazda 2 facelift Preţ: de la 12.130 €
-
Mercedes-Benz Clasa B Preţ: de la 24.924 €
-
Mercedes-Benz Clasa E Preţ: de la 41.695 €
-
Mercedes-Benz Clasa M Preţ: de la 55.955 €
-
Opel Insignia Sports Tourer OPC Preţ: de la 41.810 €
-
Skoda Octavia Combi Preţ: de la 15.948 €
-
Toyota Hilux Cabina Extra facelift Preţ: de la 28.550 €
-
Volvo S60 Preţ: de la 27.900 €















Comentarii (3)